Особливості реєстрації доменів .UA

Приватні доменні імена другого рівня в домені .UA делегуються виключно у разі, якщо відповідне доменне ім`я повністю, або його компонент другого рівня (до знака ".", але не включаючи цей знак), за написанням співпадає із Знаком, права на використання якого на території України належать відповідному реєстранту.

Для транслітерації назв використовується наступна таблиця транслітерації: Ви завжди можете отримати консультацію про можливість реєстрації бажаного Вами домену за наявною торговою маркою за телефонами +38 (044) 230–93–44, 235–78–94 або за e-mail: info@register.ua.

Для початку процедури реєстрації домену в зоні .UA Вам необхідно оформити заявку на нашому сайті та надіслати електронну копію свідоцтва на e-mail: info@register.ua або факсом: +38 (044) 230–93–44.

Протягом 168 годин (тобто 7 днів) триває «період одночасності» для заявок на делегування доменних імен другого рівня в домені .UA. У цей період можуть подати заявку на реєстрацію цього ж домена інші власники торгових знаків, які мають торгові марки в інших класах. Інформація про те, що подана заявка на який-небудь домен, ніде не публікується. Ймовірність подачі кількох одночасних заявок на один і той же домен вкрай низька. Але, на жаль, таке трапляється і Ви повинні розуміти, що подача заявки на реєстрацію не гарантує 100% реєстрацію домену.

Домен реєструється протягом 14 днів з дня подачі заявки на реєстрацію.

Важливо!

При реєстрації доменного імені другого рівня в домені .UA Вам необхідно вислати нам завірену копію власника торгового знака. На копії свідоцтва на торговий знак власник товарного знака повинен:

  • для фізичних осіб: написати «Копія вірна», своє прізвище та ім'я, дату і підпис
  • для юридичних осіб: написати «Копія вірна», прізвище та ім'я, посаду, дату і підпис і поставити печатку

Такі копії необхідно надіслати за адресою: 04053, Україна, м. Київ, а/с 29.

Без отримання нами такої копії Ви не зможете продовжити домен на наступний рік.