Хто ми

Про компанію

DMedia® (Register.UA™) є першою та найстарішою в Україні спеціалізованою компанією — професійним Реєстратором доменних назв. DMedia® — як сервісна торгова марка представлена на ринку в Україні з листопада 1998 року. Головними принципами нашої роботи є ввічливість та уважність до клієнтів, обачливість та надійність в технічному обслуговуванні. Ми намагаємось ніколи не ризикувати спокоєм наших клієнтів та надійністю роботи наших технічних систем. Ми ніколи не пропонуємо сумнівних чи ризикованих послуг.

Маючи багаторічний технічний та консалтинговий досвід, ми обслуговуємо велику кількість компаній та приватних осіб, допомагаючи їм збудувати свою успішну інформаційну присутність у Інтернет. Ми любимо своїх Клієнтів та робимо все можливе, щоб й ви були задоволені нашими послугами. Понад 9000 компаній і приватних осіб скористалися послугами DMedia®.

По всіх своїх діях, щодо надання нами реєстраційних послуг, ми несемо відповідальність згідно із чинним українським та міжнародним законодавством.

Консалтингова компанія DMedia® пропонує такі послуги:

Як хостинг провайдер, DMedia® пропонує надійні послуги, які завжди досяжні за ціною. Ми маємо власний технічний комплекс, який постійно розбудовується, та ми сподіваємося досягнути зручності користування послугами хостингу та пошти і надійних технічних рішень.

DMedia® (Register.UA™) є реєстратором українських доменів .ua, .com.ua, kiev.ua та інших. З реєстрацій доменних назв gTLD (com, net, org, info, biz тощо) ми є авторизованим партнером Key-Systems GmbH та здійснюємо реєстрації та зміни до реєстрацій у режимі реального часу. Ми є партнерами російских компаній RU-CENTER, РосНДІРСМ, Російського Фонду Розвитку Інтернет.

DMedia® є членом Асоціації учасників ринку Інтернет в Україні (АУРІУ) і надає консалтингові послуги органам державного управління (Національній комісії з питань регулювання зв'язку, Держкомзв'язку та інформатизації, Службі безпеки України, Антимонопольному комітетові України, Адміністрації Президента тощо), недержавним організаціям та приватним особам.

Ми відкриті для співробітництва і завжди раді пропозиціям наших Клієнтів.